Skip to content

Agenda

DE EEUW VAN ARIANE

29 juni 2019 | Smallingerland | 15:00 | Festival Simmerdeis > koop kaartjes

29 juni 2019 | Smallingerland | 20:00 | Festival Simmerdeis > koop kaartjes

30 juni 2019 | Smallingerland | 13:30 | Festival Simmerdeis > koop kaartjes

30 juni 2019 | Smallingerland | 17:00 | Festival Simmerdeis > koop kaartjes

 

DIE MAUER

27 oktober 2019 | Den Haag | 14:00 | Pulchri Studio

3 november 2019 | Den Haag | 14:00 | Theater Branoul

6 november 2019 | Rotterdam | n.t.b. | Goethe Instituut

17 november 2019 | Amsterdam | 16:00 | Theater de Roode Bioscoop

24 november 2019 | Rotterdam | n.t.b. | Cultuurpodium in de Lugt

7 februari 2020 | Utrecht | 20:00 | Theater Kikker

8 februari 2020 | Utrecht | 20:00 | Theater Kikker

9 mei 2020 | Rotterdam | n.t.b. | Verhalenhuis Belvédère

23 mei 2020 | Leiden | 20:30 | Theater Ins Blau

 

ARCHIEF

DE EEUW VAN ARIANE 

2018

18 mei | Rotterdam | 19:15 | Theater Walhalla

19 mei | Rotterdam | 19:15 | Theater Walhalla

20 mei | Rotterdam | 15:45 | Theater Walhalla

5 juli | Vlissingen | 20:30 | Festival Onderstroom

6 juli | Vlissingen | 20:30 | Festival Onderstroom

7 juli | Vlissingen | 16:00 | Festival Onderstroom

7 juli | Vlissingen | 20:30 | Festival Onderstroom

8 juli | Vlissingen | 16:00 | Festival Onderstroom

8 juli | Vlissingen | 20:30 | Festival Onderstroom

 

ROAN

2018

9 februari | Rotterdam | 20:00 | Studio De Bakkerij

16 maart | Rotterdam | 20:00 | Verhalenhuis Belvédère

17 maart | Rotterdam | 20:00 | Leeszaal Rotterdam West

24 maart | Rotterdam |21:00 | Theater Walhalla

14 april | Utrecht | 20:30 | Theater aan de Kade

 

THE GOD SQUAD – Een duistere muzikale roadmovie

2017

3 februari | Utrecht | 20:30 uur | Podium Hoge Woerd

3 maart | Rotterdam | 20.30 uur | Rotterdamse Schouwburg

18 mei | Leiden | 20.30 uur | Theater Ins Blau

2016

8 januari | Utrecht | 20:00 uur | Theater Kikker (try-out)

9 januari | Utrecht | 20:00 uur | Theater Kikker (PREMIÈRE)

15 januari | Hoofddorp | 20:30 uur | De Meerse / Het Oude Raadhuis

22 januari | Rotterdam | 20:30 uur | Theater Walhalla

24 januari | Den Haag | 14:30 uur | Theater Dakota

7 februari | Eindhoven | 20:30 uur | Natlab

10 maart | Enschede | 20:30 uur | Concordia

6 mei | Amsterdam | 20.00 uur | Oostblok

7 mei | Amsterdam | 20.00 uur | Oostblok

27 mei | Rotterdam | 20:00 uur | Leeszaal Rotterdam West (i.h.k.v. puntkomma muziek)

17 september | Deventer | 20.30 uur | Theater Bouwkunde

 

L’HISTOIRE DU DIABLE – Een vrolijk macaber sprookje

2015

6 mei | Rotterdam | 20:00 uur | Leeszaal Rotterdam West

8 mei | Rotterdam | 20.00 uur | Studio de Bakkerij

2014

10 januari | Den Haag | 20.15 uur | Theater Dakota (try-out)

11 januari | Den Haag | 20.15 uur | Theater Dakota (PREMIÈRE)

7 februari | Utrecht | 20.30 uur | Theater Kikker

8 februari | Utrecht | 20.30 uur | Theater Kikker

8 maart | Rotterdam | 21.00 uur | Theater Walhalla

15 maart | Nijmegen | 20.30 uur | De Lindenberg

20 maart | Den Bosch | 20.30 uur | De Toonzaal

30 mei | Bergen | 21.00 uur | Karavaan

31 mei | Bergen | 21.00 uur | Karavaan

27 juni | Utrecht | 20.30 | Fort aan de Klop

28 juni | Utrecht | 15.30 uur | Fort aan de Klop

29 juni | Utrecht | 15.30 uur | Fort aan de Klop

13 oktober | Enschede | 19.30 uur | Vrijhof Cultuurcentrum

24 oktober | Amsterdam | 20.00 uur | Oostblok

25 oktober | Amsterdam | 20.00 uur | Oostblok

30 oktober | Leiden | 20.15 | Stadsgehoorzaal (Aalmarktzaal)